e-books

Online převod formátů elektronických knih

Pro online převod formátu elektronických knih vhodného pro vaši čtečku můžete použít tento odkaz na stránky kde to lze velice jednoduše převádět do všech možých formátů. A lze tam online převádět mezi různými formáty i videa hudbu text z wordu pdf a podobně. Program podporuje níže uvedené formáty a konverze mezi nima.

Podporované formáty knih:
.epub
.fb2
.mobi
.prc
.lit

www.Convert.filees.com

EPUB e-book
FictionBook e-book
Mobipocket e-book
MS Reader e-book

Pokud si s on-line převodem e-knih nebudete vědět rady mám tu pro vás jednoduchý návod:

Nejprve klikněte na "Browse" a vyberte soubor vaší knihy kterou chcete zkonvertovat (formát souboru se nastaví automaticky)
Pokud knihu nemáte na disku, ale je někde na webu ke stažení jako kniha online můžete vložit její adresu do řádku níže...

návod na převod e-knihy

Poté zvolte do jakého formátu se má kniha převést na výběr máte tyto formáty: .epub .fb2 .mobi .lit (další přibudou možná později)
Ale nejlepší bude když zvolíte formát který podporuje vaše čtečka :)
A pak klikněte na tlačítko "Convert"
Můžete i zaškrtnout "Send ...link to my email.." a vyplnit svůj mail na který obdržíte odkaz pro stažení knihy v novém zvoleném formátu.

zvolte formát pro vaši čtečku

Pak jen sledujete jak probíhá konverze a po chvíly se vám objeví link pro stažení
konverze

A zde jjiž stačí kliknout na odkaz ae-book v novém zvoleném formátu stáhnout. Po úspěšném stažení můžete kliknout na "Delete output file"
a kniha bude ze serveru navždy vymazána!

link for download e-book
Ikdyž se jedná o zahraniční stránky můžete bez problému samozřejmě převádět do různých formátů i cz eknihy.
 


Převod e-knih z formátu EPUB na MOBI
EPUB to MOBI je volný software, kterým můžete převést *. Epub e-knihu do *. Mobi e-knihy. Podporuje dávkovou konverzi, můžete najednou převést několik souborů. Tento program automaticky extrahuje původní obsah každého souboru EPUB, pak jej zanalyzuje a převede tyto soubory. Proces převodu je velmi rychlý.

Po spuštění programu, stiskněte klávesovou zkratku pro výběr *. Epub souborů, které chcete převést "Ctrl + O", pak stiskněte tlačítko "Cltr + E" pro spuštění konverze, budete muset určit jen výstupní složku a výsledný *. Mobi soubor se do ní pak uloží.
ke stažení je zde